24h No Finish Line
Mónaco
21/22-11-2009
Classif.
3 primers homes:
1) Maguire Thomas H SE Irlande 248,392 km
2) Fontaine Emmanuel H V1 France 243,570 km
3) Leroux Christian H V1 France 225,118 km
3 primeres dones:
6) Reymonenq Magali F V1 France 205,756 km
8) Rais Emilia F V1 Suisse 178,422 km
15) Foundling Hawker Heather F V1 Angleterre 159,657 km
No hi ha hagut participació catalana però sí estatal. L'espanyol-suís Eusebio Bochons hi ha pres part:
7) Bochons Eusebio H V1 192,072km
BLOC DEDICAT A LA ULTRAMARATÓ CATALANA
(també curses internacionals destacables) Blog elaborat per Paris CANALS ROVIRA
diumenge, 22 de novembre del 2009
8 dies No Finish Line: T.Sjavik, 922.460km
8 dies No Finish Line
Mónaco
14/22-11-2009
Classificació
Mónaco
14/22-11-2009
Classificació
1r home: Sjavik, Trond (NOR) H V2 922,460 km | 1a dona: David, Christine (FRA) F V2 901,714 km |
diumenge, 15 de novembre del 2009
43.5km Rupit-Taradell
diumenge, 8 de novembre del 2009
45km Marxa del Garraf: J.Martinez, 1r
Marxa del Garraf (Gavà, 08-11-209)
45km, D+1607m, D-1607m
RÉCORD (2003): 4h03' (J.L.Rubio Marticella)
Web info. / Resultats per temps
3 1rs homes:
1. 04:22.24 MARTINEZ DE MARSAY, JORDI
2. 04:48:34 CABO GIL, JUAN MARTIN
3. 04:55:25 MARTINEZ BALASTEGUI, JORGE
3 1eres dones:
1. 05:47:50 BERTOLINO, ALESSIA
2. 06:30:46 ALONSO ROSADO, ANA M.
3. 06:49:01 BONADA GOMA, CARME
45km, D+1607m, D-1607m
RÉCORD (2003): 4h03' (J.L.Rubio Marticella)
Alessia Bertolino | Jordi Martínez de Marsay |
Web info. / Resultats per temps
3 1rs homes:
1. 04:22.24 MARTINEZ DE MARSAY, JORDI
2. 04:48:34 CABO GIL, JUAN MARTIN
3. 04:55:25 MARTINEZ BALASTEGUI, JORGE
3 1eres dones:
1. 05:47:50 BERTOLINO, ALESSIA
2. 06:30:46 ALONSO ROSADO, ANA M.
3. 06:49:01 BONADA GOMA, CARME
55.04km Berga-Santpedor: J.Perez, 1r
XXV Marxa Berga-Santepedor
08-11-2009
55.04 km
Web organ.
Classif.
Fotos (1)
Fotos (2)
Article a REGIO7
3 1rs homes:
1 JAVIER PEREZ PAREJA HOME 4:16:48
2 RAMON MARTINEZ FABREGAS HOME 4:41:18
3 ROMÁN HERNÁNDEZ SIERRA HOME 4:47:02
3 1res dones:
28 IOLANDA GARCIA SAEZ DONA 6:08:06
32 CONXITA BERNAL FARRES DONA 6:16:43
35 XESCA SALA FARRÉ DONA 6:20:54
08-11-2009
55.04 km
Web organ.
Classif.
Fotos (1)
Fotos (2)
Article a REGIO7
3 1rs homes:
1 JAVIER PEREZ PAREJA HOME 4:16:48
2 RAMON MARTINEZ FABREGAS HOME 4:41:18
3 ROMÁN HERNÁNDEZ SIERRA HOME 4:47:02
3 1res dones:
28 IOLANDA GARCIA SAEZ DONA 6:08:06
32 CONXITA BERNAL FARRES DONA 6:16:43
35 XESCA SALA FARRÉ DONA 6:20:54
dissabte, 7 de novembre del 2009
Montserrat-Collformic Anar/Tornar: 26h:55'
diumenge, 1 de novembre del 2009
100 km i 50 km Spiridon Catalan: M.Solé, 1r
100 km Spiridon Catalan
Saint Esteve du Roussillon, França
31-10/01-11-2009
Récord (1995): 6h:52:07
Marc Vanderliden (BEL)
Web 100km
Fotos
Classif.100km
Classif.50km
Catalans 2009 als 100km:
Posició/Nom/Sexe/Categoria/Població/Temps_50km/Temps_100km
1. SOLE PUERTOLAS Miquel (M-V1) LLEIDA 03:41:36, 8:46:37
7. GUIU BUERIA Ismaël (M-Senior) SUDANELL 04:25:46, 09:28:40
17. ROBLES Francisco (M-V1) BARCELONA 05:01:45, 10:26:35
18. REIG ADERN Salva (M-V2) ST QUIRZE DEL V. 04:05:21, 10:32:07
25. SISTERE Montserrat (F-V1) CAMBRILS 05:23:50, 11:31:21
26. CESPEDES LACA Martin (M-V2) BARCELONA 05:21:15, 11:34:17
30. SOLE Jordi (M-V3) IGUALADA 05:39:02, 12:38:25
32. GARCIA DIAZ, Manuel (M-V2)MATARO 05:13:57, 12:54:24
37. MASACHS GUBERN, JOAN (M-V2) MANRESA 06:32:45, 14:53:29
3 1rs homes 100km:
1. SOLE PUERTOLAS (Lleida CAT) 3h:41:3-50km 8h:46:37-100km
2. HERBERT Philippe (Montelimar, FRA) 4h:06:5-50km 8h:53:40-100km
3. PARIS Christian (Feas, FRA) 4h:02:3-50km 9h:04:36-100km
3 1res dones 100km:
4. SUISSE Laurence (Voiron, FRA) 4h:15:450km 9h:07:06-100km
9. JACQUOTTIN Michèle (Greissels, FRA) 4h:41:0-50km 9h:47:35-100km
15. BOIRON Sophie (Vaux sur Mer, FRA) 4h:49:5-50km 10h:17:02-100km
1r classif.cursa 50km --> VIGUIER Philippe (Puteaux, FRA) 4h:03:1
1a classif.cursa 50km --> PRINCIPATO Sandra (Marseille, FRA) 6h:21:3
Saint Esteve du Roussillon, França
31-10/01-11-2009
Récord (1995): 6h:52:07
Marc Vanderliden (BEL)
Web 100km
Fotos
Classif.100km
Classif.50km
Catalans 2009 als 100km:
Posició/Nom/Sexe/Categoria/Població/Temps_50km/Temps_100km
1. SOLE PUERTOLAS Miquel (M-V1) LLEIDA 03:41:36, 8:46:37
7. GUIU BUERIA Ismaël (M-Senior) SUDANELL 04:25:46, 09:28:40
17. ROBLES Francisco (M-V1) BARCELONA 05:01:45, 10:26:35
18. REIG ADERN Salva (M-V2) ST QUIRZE DEL V. 04:05:21, 10:32:07
25. SISTERE Montserrat (F-V1) CAMBRILS 05:23:50, 11:31:21
26. CESPEDES LACA Martin (M-V2) BARCELONA 05:21:15, 11:34:17
30. SOLE Jordi (M-V3) IGUALADA 05:39:02, 12:38:25
32. GARCIA DIAZ, Manuel (M-V2)MATARO 05:13:57, 12:54:24
37. MASACHS GUBERN, JOAN (M-V2) MANRESA 06:32:45, 14:53:29
3 1rs homes 100km:
1. SOLE PUERTOLAS (Lleida CAT) 3h:41:3-50km 8h:46:37-100km
2. HERBERT Philippe (Montelimar, FRA) 4h:06:5-50km 8h:53:40-100km
3. PARIS Christian (Feas, FRA) 4h:02:3-50km 9h:04:36-100km
3 1res dones 100km:
4. SUISSE Laurence (Voiron, FRA) 4h:15:450km 9h:07:06-100km
9. JACQUOTTIN Michèle (Greissels, FRA) 4h:41:0-50km 9h:47:35-100km
15. BOIRON Sophie (Vaux sur Mer, FRA) 4h:49:5-50km 10h:17:02-100km
1r classif.cursa 50km --> VIGUIER Philippe (Puteaux, FRA) 4h:03:1
1a classif.cursa 50km --> PRINCIPATO Sandra (Marseille, FRA) 6h:21:3
Etiquetes de comentaris:
Curses ultra cat,
Curses ultra int
Subscriure's a:
Missatges (Atom)